Δείτε την κλήρωση για τον 7ο Όμιλο του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής [Λακωνια]

0
72

Την Τετάρτη (11/09) διεξήχθη η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και τους οκτώ ομίλους που το απαρτίζουν.

Αξίζει να σημειωθεί πως η σέντρα του νέου πρωταθλήματος, θα γίνει την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου. Η τελευταία αγωνιστική των ομίλων της Γ’ Εθνικής θα διεξαχθεί στις 29 Μαρτίου, αρκετά νωρίς αφού ακολουθούν τα μπαράζ ανόδου μεταξύ των ομάδων που θα πάρουν τις πρώτες θέσεις στους ομίλους.

Στον Έβδομο Όμιλο συμμετέχουν 14 ομάδες, από τις ΕΠΣ Αχαΐας, Ζακύνθου, Ηλείας, Μεσσηνίας, Αργολίδας και Λακωνίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 7ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής

1η αγωνιστική  14η αγωνιστική
ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου  – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων  – ΑΟ Τσιλιβί
Αστέρας Βλαχιώτη  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ολυμπιακός Ζαχάρως  – Παναργειακός
Ναύπλιο 2017  – Θύελλα Πατρών
ΑΕ Ερμιονίδας  – Πανγυθεατικός
ΑΠΣ Ζάκυνθος  – Πανηλειακός


2η αγωνιστική  15η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέικων  – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου
ΠΑΟ Βάρδας  – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Τσιλιβί  – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Ναύπλιο 2017
Παναργειακός  – ΑΕ Ερμιονίδας
Θύελλα Πατρών  – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανγυθεατικός  – Πανηλειακός
—-
3η αγωνιστική  16η αγωνιστική
ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου  – Αστέρας Βλαχιώτη
Ολυμπιακός Ζαχάρως  – Διαγόρας Βραχνέικων
Ναύπλιο 2017  – ΠΑΟ Βάρδας
ΑΕ Ερμιονίδας  – ΑΟ Τσιλιβί
ΑΠΣ Ζάκυνθος  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός  – Παναργειακός
Πανγυθεατικός  – Θύελλα Πατρών


4η αγωνιστική  17η αγωνιστική
Ολυμπιακός Ζαχάρως  – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου
Αστέρας Βλαχιώτη  – Ναύπλιο 2017
Διαγόρας Βραχνέικων  – ΑΕ Ερμιονίδας
ΠΑΟ Βάρδας  – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Τσιλιβί  – Πανηλειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Πανγυθεατικός
Παναργειακός  – Θύελλα Πατρών

5η αγωνιστική  18η αγωνιστική
ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου  – Ναύπλιο 2017
ΑΕ Ερμιονίδας  – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΠΣ Ζάκυνθος  – Αστέρας Βλαχιώτη
Πανηλειακός  – Διαγόρας Βραχνέικων
Πανγυθεατικός  – ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών  – ΑΟ Τσιλιβί
Παναργειακός  – ΑΟ Διαβολιτσίου

6η αγωνιστική  19η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας  – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου
Ναύπλιο 2017  – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Ολυμπιακός Ζαχάρως  – Πανηλειακός
Αστέρας Βλαχιώτη  – Πανγυθεατικός
Διαγόρας Βραχνέικων  – Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας  – Παναργειακός
ΑΟ Τσιλιβί  – ΑΟ Διαβολιτσίου

7η αγωνιστική  20η αγωνιστικη
ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου  – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανηλειακός  – ΑΕ Ερμιονίδας
Πανγυθεατικός  – Ναύπλιο 2017
Θύελλα Πατρών  – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Παναργειακός  – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Διαγόρας Βραχνέικων
ΑΟ Τσιλιβί  – ΠΑΟ Βάρδας

8η αγωνιστική  21η αγωνιστική
Πανηλειακός  – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου
ΑΠΣ Ζάκυνθος  – Πανγυθεατικός
ΑΕ Ερμιονίδας  – Θύελλα Πατρών
Ναύπλιο 2017  – Παναργειακός
Ολυμπιακός Ζαχάρως  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αστέρας Βλαχιώτη  – ΑΟ Τσιλιβί
Διαγόρας Βραχνέικων  – ΠΑΟ Βάρδας

9η αγωνιστική  22η αγωνιστική
ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου  – Πανγυθεατικός
Θύελλα Πατρών  – Πανηλειακός
Παναργειακός  – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Διαβολιτσίου  – ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Τσιλιβί  – Ναύπλιο 2017
ΠΑΟ Βάρδας  – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Αστέρας Βλαχιώτη  – Διαγόρας Βραχνέικων

10η αγωνιστική  23 η αγωνιστική
Θύελλα Πατρών  – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου
Πανγυθεατικός  – Παναργειακός
Πανηλειακός  – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΠΣ Ζάκυνθος  – ΑΟ Τσιλιβί
ΑΕ Ερμιονίδας  – ΠΑΟ Βάρδας
Ναύπλιο 2017  – Διαγόρας Βραχνέικων
Ολυμπιακός Ζαχάρως  – Αστέρας Βλαχιώτη

11η αγωνιστική  24η αγωνιστική
ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου  – Παναργειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Θύελλα Πατρών
ΑΟ Τσιλιβί  – Πανγυθεατικός
ΠΑΟ Βάρδας  – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέικων  – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Αστέρας Βλαχιώτη  – ΑΕ Ερμιονίδας
Ναύπλιο 2017  – Ολυμπιακός Ζαχάρως

12η αγωνιστική  25η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου  – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου
Παναργειακός  – ΑΟ Τσιλιβί
Θύελλα Πατρών  – ΠΑΟ Βάρδας
Πανγυθεατικός  – Διαγόρας Βραχνέικων
Πανηλειακός  – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΠΣ Ζάκυνθος  – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΕ Ερμιονίδας  – Ναύπλιο 2017

13η αγωνιστική  26η αγωνιστική
ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου  – ΑΟ Τσιλιβί
ΠΑΟ Βάρδας  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη  – Θύελλα Πατρών
Ολυμπιακός Ζαχάρως  – Πανγυθεατικός
Ναύπλιο 2017  – Πανηλειακός
ΑΠΣ Ζάκυνθος  – ΑΕ Ερμιονίδας